Szukasz zespołu na event, imprezę firmową lub na wesele?MONIA CoverBand

Twój zespół na event, imprezę, wesele

Zespół na przyjęcie weselne

Monia CoverBand (Warszawa, mazowieckie)

Propozycja MONIA CoverBand to wesele ze świetną muzyką na żywo i zabawą na parkiecie. W naszej ofercie można znaleźć wiele przebojów w języku polskim i angielskim z lat 80-tych i 90-tych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne. Różnorodność i uniwersalność repertuaru powoduje, że Monia Cover Band sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz naszych utworów jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany o topowe hity z polskich i zagranicznych list przebojów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta. Pomagamy stworzyć wyjątkowy scenariusz imprezy weselnej!

Przede wszystkim możemy zapewnić:

  • dobrze wyselekcjonowaną muzykę na żywo!
  • zabawy, które urozmaicą Państwa wesele
  • profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem
  • udaną imprezę, wesele z klasą!

Nasza propozycja zespołu weselnego jest skierowana głównie do Par Młodych z centralnej Polski, czyli Warszawa (mazowieckie) oraz Łódź (łódzkie), ale to nie znaczy, że nie możemy zagrać także w innych miastach jak np.: Białystok, Gdańsk czy Lublin. Wówczas doliczamy minimalne koszty transportu, ew. koszty noclegu. Poniżej prezentujemy Państwu krótki opis współpracy z Nami.

1. Zawarcie umowy na wesele

2. Plan imprezy weselnej

3. Wymogi techniczne sali weselnej

Monia CoverBand zapewnia niezapomniane chwile z takimi hitami jak: "I'm so excited" (The Pointer Sisters), "Gimme! Gimme! Gimme!" (ABBA), "Billie Jean" (Michael Jackson), "Belevie" (Cher), "Let's get loud" (Jennifer Lopez), "I will alwas love you" (Whitney Houston)  i wiele innych ponadczasowych przebojów.

Posłuchaj propozycji Monia CoverBand


Większość osób natrafiło na tę stronę po wpisaniu następujących fraz:
- Zespół na wesele
- Zespół muzyczny na wesele
- Zespół na wesele Warszawa
- Zespół na wesele mazowieckie
- Zespół na wesele Łódź
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!