Szukasz zespołu na event, imprezę firmową lub na wesele?MONIA CoverBand

Twój zespół na event, imprezę, wesele

Oferta zespołu muzycznego na Sylwestra

Monia CoverBand (Warszawa, mazowieckie)

Kilkakrotnie mieliśmy okazję występować na dużej scenie w Noc Sylwestrową, m. in. w Łodzi czy Aleksandrowie Łódzkim. Monia CoverBand to grupa doświadczonych muzyków od lat związana z polską sceną muzyczną. Swoje doświadczenie zdobywali na małych i dużych scenach, występowali na spotkaniach biznesowych, koncertach plenerowych oraz na galach biznesowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele przebojów w języku polskim i angielskim z lat 80-tych i 90-tych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne. Różnorodność i uniwersalność repertuaru powoduje, że Monia CoverBand sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz naszych utworów jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany o topowe hity z polskich i zagranicznych list przebojów.

Nasza oferta to kompletna oprawa muzyczna na bal sylwestrowy, typu:

  • sylwester plenerowy
  • sylwester w klubie
  • sylwester na sali
  • sylwester w hotelu

Zapewniamy dopasowanie się do charakteru Państwa imprezy sylwestrowej. Gwarantujemy pełny profesjonalizm artystyczny jak i organizacyjny. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestię i pomysły. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem, dzięki któremu wszyscy uczestnicy prowadzonej przez nas imprezy będą mogli czuć się komfortowo oraz doświadczyć przyjemnych wrażeń słuchowych. Pomożemy stworzyć scenariusz nawet najbardziej wymagającej imprezy sylwestrowej.

Gwarantujemy:

  • dobrze wyselekcjonowaną muzykę na żywo!
  • profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem

Monia CoverBand zapewnia niezapomniane chwile z takimi hitami jak: "I'm so excited" (The Pointer Sisters), "Gimme! Gimme! Gimme!" (ABBA), "Billie Jean" (Michael Jackson), "Belevie" (Cher), "Let's get loud" (Jennifer Lopez), "I will alwas love you" (Whitney Houston)  i wiele innych ponadczasowych przebojów.

Posłuchaj propozycji Monia CoverBand


Większość osób natrafiło na tę stronę po wpisaniu następujących fraz:
- Zespół na Sylwestra
- Zespół coverowy Warszawa
- Zespół muzyczny na Sylwester
- Zespół na Bal Sylwestrowy
- Muzyka na Sylwestra
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!