Szukasz zespołu na event, imprezę firmową lub na wesele?MONIA CoverBand

Twój zespół na event, imprezę, wesele

Zespół na Studniówkę

Monia CoverBand ♫ (Warszawa i mazowieckie)

Monia CoverBand oferuje oprawę muzyczną na Studniówkach ze świetną muzyką na żywo i zabawą na parkiecie. W naszej ofercie można znaleźć wiele przebojów w języku polskim i angielskim z lat 80-tych i 90-tych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne. Różnorodność i uniwersalność repertuaru powoduje, że Monia CoverBand sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz naszych utworów jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany o topowe hity z polskich i zagranicznych list przebojów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta. Pomagamy stworzyć wyjątkowy scenariusz imprezy szkolnej!

Przede wszystkim możemy zapewnić:

  • dobrze wyselekcjonowaną muzykę na żywo!
  • konkursy, które urozmaicą Studniówkę
  • profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem
  • udaną imprezę z klasą!

Naszą ofertę kierujemy do placówek szkolnych w województwie mazowieckim (Warszawa, Siedlce, Pruszków, Piaseczno itd.), ale to nie znaczy, że nie możemy zagrać także w innych miastach jak np.: Białystok, Gdańsk czy Lublin. Wówczas doliczamy minimalne koszty transportu, ew. koszty noclegu.

Monia CoverBand zapewnia niezapomniane chwile z takimi hitami jak: "I'm so excited" (The Pointer Sisters), "Gimme! Gimme! Gimme!" (ABBA), "Billie Jean" (Michael Jackson), "Belevie" (Cher), "Let's get loud" (Jennifer Lopez), "I will alwas love you" (Whitney Houston)  i wiele innych ponadczasowych przebojów.

Posłuchaj propozycji Monia CoverBand


Większość osób natrafiło na tę stronę po wpisaniu następujących fraz:
- Zespół na Studniówkę
- Zespół na Studniówkę Warszawa
- Zespół muzyczny na Studniówkę mazowieckie
- zespoły muzyczne na Studniówkę
- DJ i zespół muzyczny na Studniówkę 
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!